Kereste

Ekşioğlu firması olarak 60 yılı aşkın süredir orman ürünleri sektöründe her ürün gamındaki iddiamızı, gerek dünyanın değişik yerlerinde getirdiğimiz ithal keresteler olsun gerek ise yerli keresteler olsun devam ettirip, varolanın üzerine hergün yeni bir hizmet sunuyoruz.

Yerli ve ithal kerestelerimiz, Şekerpınar gebze de ki kereste fabrikamızda, kesilip, işlenip, bilgisayar kontrollü

Kereste

fırınlarımızda kurutulmaktadır. web sayfamızda kereste başlığı altında ayrı ayrı sayfalarda gösterilen tüm ürünler Türkiye pazarında geniş talep bulmakta, firmamız tarafından yüklü miktarda ya tomruk olarak yada kereste olarak temin edilip, işlendikten sonra pazara sunulmaktadır. Bu kereste türlerinin dışındaki,tüm keresteler, (kereste isimleri başlığı altında belirtilen diğer tüm ağaç türleri) dünyanın değişik yerlerinden isteğiniz üzerine getirtilebilmektedir.

Yumuşak ağaç kereste çeşitleri:

Ladin kereste, Köknar kereste, Lareks kereste, Çam kereste

Afrika ağaçları;

Iroko kereste, Sapelli kereste, Sipo kereste, Acajou kereste, Ayous kereste, White frake kereste, Dahoma kereste, Afrormosia kereste

Sert ağaçlar;

Kayın Kereste ( Yerli ve ithal) Kırmızı Meşe ( Amerikan), Beyaz Meşe ( Amerikan), Akçaağaç, Dişbudak, Ceviz ( Yerli ve İthal), Kiraz

Kereste ile ilgili tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınızda, lütfen size en yakın Ekşioğlu şubesine yada kereste fabrikamızdaki, aşağıda irtibat bilgileri verilen sorumlu çalışanlarımıza danışınız.

SATICILARIMIZDAN YÜZ YÜZE FİYAT ALMADAN KERESTE ALIMI YAPMAYIN !!!

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Satış Temsilcisi:

Erhan AYDIN

GSM: 0533 – 687 38 94
Mail: erhanaydin@eksiogluorman.com.tr

Mağaza Yönetmeni:

Özgür VICIL

GSM: 0533 306 38 55
Mail: ozgurvicil@eksiogluorman.com.tr

Şekerpınar Fabrikamız Müdürü:

Şaban KALKAN

GSM: 0533 – 306 38 71
Mail: sabankalkan@eksiogluorman.com.tr