MDFLAM

KASTAMONU ENTEGRE

MDFLAM ( MELAMİN KAPLI MDF LEVHALAR)

Firmamız üç ayrı şubesinde, zengin ve iddialı mdflam stok çeşitliliğimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Sektörümüzün devi, KASTAMONU ENTEGRE firmasının birbirinden iddialı dekorlarının neredeyse tamamını bulacağınız stoklarımız ile ihtiyaçlarınıza cevap vermeye çalışıyoruz.

MDFLAM DEKORLARI 

ÜRÜN KALİTE BELGELERİMİZ

 

GLOSSMAX – PARLAK PANELLER

Parlak Panel Glossmax Glossmax High Gloss Levha, ileri ve eşsiz bir teknolojiyle, çeşitli endüstriyel proseslerden geçerek, melamin kaplı MDF veya yonga levhanın yüzeyine tutkal ve UV lak uygulanması sonucunda elde edilen, dekoratif parlak yüzeyli ahşap paneldir. Melamin kaplı yüzeye mükemmel bir tutunum sağlayan sıcak kaplama (hot coating) işleminin kimyasal kürlenmesinden sonra uygulanan lak ile birlikte çizilme ve aşınma direnci diğer parlak yüzeylere göre daha sert bir yüzey elde edilir. Ayrıca UV ışınlarıyla sertleşen üst tabaka güneş ışığı tarafından solmaya ve kimyasallara karşı da dayanımlıdır. Bu sayede mükemmel bir ayna parlaklığı elde edilir. Bu teknoloji, yüzey kaplamada yeni yollar açan, masif ağacının doğal görüntüsünü ve dokusunu öne çıkaran, yüzey finiş uygulamasını oldukça kolaylaştıran bir çözüm sunmaktadır. Aşınmaya, darbeye ve çizilmeye dayanıklı Glossmax Parlak Levha, ahşap doğallığını yansıtırken, farklı renk seçenekleriyle, mekanınızı ayna parlaklığı ile zenginleştirir. Mobilya üretiminde sıklık ve kalitenin simgesi olarak kullanılabilecek olan Glossmax Parlak Levha ürünleri, parlak görüntüsünü uzun süre koruyan teknolojisi ile sektörde yeni bir dönem başlatıyor.

GLOSSMAX TEKNİK BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Toplu alım ve projelerinize özel fiyatlarımız için size en yakın şubelerimizdeki satış sorumlusu personelimizden yüz yüze fiyat istemeyi unutmayın..

Ebatlama bantalama hizmetimiz mevcuttur.

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar / Gebze Şube:

Özgür VICIL

GSM: 0533 306 38 55
Mail: ozgurvicil@eksiogluorman.com.tr

Erhan AYDIN

GSM: 0533 – 687 38 94
Mail: erhanaydin@eksiogluorman.com.tr

Sancaktepe Şube;

Ali SÖNMEZ

GSM: 0533 306 38 54
Mail: alisonmez@eksiogluorman.com.tr

Kartal Şube;

Zeki OKUMUŞ

GSM: 0533 687 38 91
Mail: zekiokumus@eksiogluorman.com.tr