Kontrplak-300x200

KONTRPLAK ÇEŞİTLERİMİZ

Kontrplak ürünü konusunda uzman kadromuz sayesinde, ihtiyaçınız hangi kontra türü ve uygulaması için ise, geniş çeşitlilikteki stoklarımız ve tedarik kalitemiz ile hizmetinizdeyiz.
Distribütörü olduğumuz SYPLY markalı çıplak huş kontralarımız, stoklarımızda WBP tutkallı ( su kontrası) olarak mevcuttur. 4mm den 30 mm e kadar her kalınlığı stoklu çalışıyoruz.
Oküme kontra için, gerek iç mekan için gerek ise marin kontra olarak, hem en kaliteli yerli imalatçıdan hem de ithal kontra olarak stoklarımız mevcuttur.
Yerli üreticinin oküme marin kontra ebatları 2200 mm x 1700 mm iken, ithalde ebat 2500mm x 1220 mm dir.
Kayın kontra, iç mekan için tutkallı ve dış mekan için su kontrası alternatifleri mevcuttur.
Çam kontra, iç mekan ve dış mekan alternatifleri ve kullanım yerine uygun yüzey alternatiflerine uygun üretim yaptırılabilmektedir.
Kavak kontra, genellikle iç mekanda kullanılan bu kontra türü. Yüzey kalitesi yüksek ve kalite standartları piyasada kabul görmüş stoklarımız ile size hizmet veriyoruz.
Esnek kontra‘da stoklarımızda her daim, 3 mm, 5mm, 7 mm, 9 mm ve 12 mm kontra mevcuttur. Müşterilerimizin talebi ağırlıkla sokrasına çeşiti olup, suyuna kontrada stoklarımız aynı kalınlıklarda mevcuttur. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, 6mm ve 8 mm esnek kontrada getiriyoruz. Esnek kontralarımız, avrupa üretimidir. Müşterimizin tercihlerini yaparken kalite standartlarına verdikleri önemi dikkate aldığımızdan, avrupa üretimi dışındaki hiçbir esnek kontrayı stoklarımıza almıyoruz.
Yangına dayanıklı kontrplak ürünleri için, müşterimizin projesinde belirtilen ağaç türünden ve yüzey kalitesinden kontrplak tedariği gerçekleştirilebilir.
Projeniz için gerekli kontrplak türünü, yüzey çeşidini ve uygulama yerini ürün ile ilgili satış sorumlularımıza bildirirseniz, size aradığınız ürün hakkında yardımcı olacak uzmanlar ile satınalım sürecini yönetir, karlı çıkarsınız.
Bize sormadan, Kontrplak almayınız.
CİNSLERİNE GÖRE:
KAVAK, EGZOTİK, OKÜME, KAYIN, ÇAM, HUŞ
TUTKAL CİNSİNE GÖRE:
NORMAL, BETON, MARİN (DENİZ)
KALINLIKLARINA GÖRE:
2.5-3-4-5-6-8,…..35 mm
EBATLARINA GÖRE :
(2200 mm x 1700) / (2500×1220 mm) / (2500 mm x 1250 mm)

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: