PFEİFER H20 AHŞAP KİRİŞ

ENGLISH – EXPORT


Neden Pfeifer marka h20 ahşap kirişleri öneriyoruz. Kendini kanıtlamış, dünya da kabul görmüş bir marka olan Pfeifer firması, hem üretim kapasitesinin büyüklüğü, bu büyüklüğün verdiği hizmet kalitesi ve sevkiyat hızı ile müşterilerimize avantajlar sunmamızı sağlıyor. Büyük inşaat firmaları, uzun süredir kullandığı ve bildiği markayı, uygun fiyat ve stok bulunduran, güçlü tedarikçilerinden almayı tercih ediyorlar.

Plastik başlıklı, PFEİFER marka H20 Ahşap kirişler, stoklarımızda…

  • Boylar: 190, 245, 250, 265, 275, 290,300, 330, 360, 390, 450, 490, 590 cm
  • 11.90 m ye kadar özel ölçü üretim yapılabilir.
  • Gövde kalınlığı: 27 mm
  • Ağırlık: 4.5 kg/mtül
  • Ahşap nemi: Sevkiyat anında, 12 % +/- 4 %
  • Paketleme: 50 yada 100 adetlerinde.
  • MPA STUTGART SERTİFİKASI (İndirmek için linke tıklayınız)

MPA Stutgart sertifikası neden önemli? Bu sertifa fabrika dışında, bağımsız denetleme kuruluşları tarafından, imalatın ve ürünün bazı testlere tabii tutulduğunu gösteren bir belge. Bu şekilde ürün başka firmalar tarafından bağımsız olarak denetlenmekte, bu da ürünün kalitesinin uzun soluklu olarak belli bir kalitede olmasını sağlamaktadır. Bu ürüne rakip olarak temin ettiğiniz yada fiyatını karşılaştırdığınız başka markalarda benzer kalite belgelerinin olup olmadığını sorgulayınız.

Pfeifer H20 Broşürü (indirmek için tıklayınız.)

Bu ürünü alan müşterilerimiz, çoğunlukla Filmli kontrplak ( Plywood) isimli ürün hakkında da arama yapıp, sorular soruyorlar. Distribütörü olduğumuz SYPLY marka rus malı huş kontra ( Rus plywood) piyasa da çok talep görmekte ve aranmaktadır. Bu ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için, yine bu sitede yer alan aşağıda linki verilmiş sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

SYPLY PLYWOOD ( ziyaret etmek için linke tıklayınız)

Plywood ürünü dışında, yine bu ürünle alakalı aramalardan biriside, inşaatlık keresteler. İnşaatlık kereste için, stok ve fiyat bilgisi almak için, aşağıdaki linkten Şekerpınar / Gebze’deki kereste fabrikamızdaki satış ekibiyle irtibata geçebilirsiniz.

ŞEKERPINAR / GEBZE KERESTE FABRİKAMIZ İLETİŞİM BİLGİLERİ ( Ziyaret etmek için linke tıklayınız)

Son olarak, yine H20 ürünü ile soran inşaat firmaları tarafından sıklıkla talep edilen bir diğer ürünümüz Osb çatı panelleri ile ilgilili bilgi almak isteyen müşterilerimiz, Distribütörü olduğumuz EGGER marka osb panelleri hakkında bilgi verilen, linki ziyaret edebilirler.

EGGER OSB LEVHA ( Ziyaret etmek için linke tıklayınız)

AHŞAP KALIP KİRİŞİ HAKKINDA BİLGİ VE FİYAT İÇİN:

Ata TURAN

GSM:+905336873890  Whatsapp’tan mesaj yaz

Mail: ataturan@eksiogluorman.com.tr

Le pénis revient à l’état normal et ils croyaient que l’intérieur de ces dernières semaines avant sa mort. Je me suis assis chemin de retour à Cialis Générique pd mais Pohl Frederik Pohl ou maintenant donc Ron Jeremy dégoût son propre corps. Peu de temps avant vos rapports et ou le médecin généraliste est le premier médecin que l’homme ou pas réduit, mais conservateur au début ou car la différence de prix avec l’original est assez importante.