Tropik afrika tomruk ve kereste çeşitleri, zengin stok
Tropik afrika tomruk ve kereste çeşitleri, zengin stok

Kereste

Ekşioğlu firması olarak 60 yılı aşkın süredir orman ürünleri sektöründe her ürün gamındaki iddiamızı, gerek dünyanın değişik yerlerinde getirdiğimiz ithal keresteler olsun gerek ise yerli keresteler olsun devam ettirip, varolanın üzerine hergün yeni bir hizmet sunuyoruz.
Yerli ve ithal kerestelerimiz, Şekerpınar gebze de ki kereste fabrikamızda, kesilip, işlenip, bilgisayar kontrollü
fırınlarımızda kurutulmaktadır. web sayfamızda kereste başlığı altında ayrı ayrı sayfalarda gösterilen tüm ürünler Türkiye pazarında geniş talep bulmakta, firmamız tarafından yüklü miktarda ya tomruk olarak yada kereste olarak temin edilip, işlendikten sonra pazara sunulmaktadır. Bu kereste türlerinin dışındaki,tüm keresteler, (kereste isimleri başlığı altında belirtilen diğer tüm ağaç türleri) dünyanın değişik yerlerinden isteğiniz üzerine getirtilebilmektedir.
YOĞUN TALEP GÖREN AFRİKA AĞAÇLARI;
Iroko kereste, Sapelli kereste, Sipo kereste, Acajou (Akaju / Khaya) kereste, Ayous kereste, White frake kereste, Dahoma/Dabema kereste, Afrormosia kereste
TALEP EDİLEN İTHAL VE YERLİ SERT AĞAÇ TÜRLERİ;
Kayın Kereste ( Yerli ve ithal) Kırmızı Meşe ( Amerikan), Beyaz Meşe ( Amerikan), Yerli MEŞE, Akçaağaç, Dişbudak, Ceviz ( Yerli ve İthal), Kiraz
TALEP EDİLEN İĞNEYAPRAKLI YUMUŞAK AĞAÇ TÜRLERİ:
Ladin kereste, Köknar kereste, Lareks kereste, Çam kereste, İnşaatlık kereste (5/10-10/10)
Kereste ile ilgili tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınızda, lütfen size en yakın Ekşioğlu şubesine yada kereste fabrikamızdaki, aşağıda irtibat bilgileri verilen sorumlu çalışanlarımıza danışınız.
SATICILARIMIZDAN YÜZ YÜZE FİYAT ALMADAN KERESTE ALIMI YAPMAYIN !!!
Ekşioğlu kereste deposu
Ekşioğlu kereste deposu
Timber warehouse
Timber warehouse
Ekşioğlu orman stoklar
Ekşioğlu orman stoklar

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: