roma-kenar-bandi

Mobilya Kenar Bantları

  1. PVC – ABS – PMMA – ALÜMİNYUM – LAZER KENAR BANTLARI ( ROMA PLASTİK)
  2. DOĞAL AHŞAP KENAR BANTLARI
  3. MELAMİN KENAR BANTLARI
Plaka malzemelerden üretilen mobilyalarda kaliteye en büyük etkiyi kenar bandı ve kenar band işçiliği etkilemektedir. Bu amaçla doğal ahşap kenar bandı, melamin kenar bandı ve pvc kenar bandı kullanılmaktadır. Ekşioğlu orman ürünleri olarak, geniş stoklarımız ve kaliteli tedarikçilerimiz ile size hizmet veriyoruz.
1.PVC – ABS – PMMA – ALÜMİNYUM – LAZER KENAR BANTLARI
Bayisi olduğumuz Roma plastik firmasının kenar bantlarını PVC ve ABS olarak değişik kalınlık , ebat ve dekorlar ile stoklayıp, projelerinizde size hız ve rekabet kazandırıyoruz.
Projenizde kullanacağınız Suntalam ve Mdflam dekoru hangi fabrikaya ait ise, ona uygun Roma plastik kenar bandı kodu doğru tespit etmek için, Kenar bandı Sihirbazını kullanabilirsiniz. ( Kenar bandı sihirbazı ) 
Yüzey çeşitleri seçenekleri için ( Tıklayın..)
ABS BANT TEKNİK DETAYLAR (İndir..)
PVC BANT TEKNİK DETAYLAR (İndir..)
PMMA BANTLARI TEKNİK DETAYLAR (İndir..)
ALÜMİNYUM BANTLAR

Renk Çalışması

Projelerinizde kullanmak istediğiniz yonga levha (sunta) dekoruna uygun kenarbandı üretiyoruz. Dilediğiniz yonga levha dekorunu bize ileterek istediğiniz kriterleri belirtin, sizin için renk çalışması yapalım.
Renk çalışması için aşağıdaki linki tıklayarak formu indirebilir, formu doldurduktan sonra yonga levha numunesiyle beraber müşteri hizmetlerimize gönderebilirsiniz.
RENK ÇALIŞMASI TALEP FORMU LİNKİ
 2.DOĞAL AHŞAP KENAR BANTLARI
SOKRA (DİKEY) DESENLİ AHŞAP KENAR BANTLARI
Dikey desenli ahşap kenar bantları alışılmış suyuna (paralel)  desenli kenar bantlarına alternatif olarak ürünlerinize yepyeni ve değişik olma avantajlarını kolaylıkla sunar.
SÜPER KALIN ( MASİF) AHŞAP KENAR BANTALARI
Doğal ve yapay ahşap kaplamalar müşterimizin istediği kalitede özenle seçilir, ebatlanır ve kaplama kalite kontrolü yapıldıktan sonra 1 –  1,5 – 2 – 2,5 – 3 mm olarak üretilir.
TELALI VE ZIMPARALI TUTKALSIZ AHŞAP KENAR BANTLARI
Arkası telalı ve yüzeyi zımparalı ahşap kenar bantlarıdır. Arkasındaki tela sayesinde kaplamalar daha sağlam, esnek, ısıya dayanıklı ve pürüzsüz kesilmiş kenarlara sahip hale gelir. Uygulandığı kenarlarda uzun yıllar çatlamadan kalırlar ve masifleme makinelerinde uygulama kolaylığına sahip olurlar.
HOTMELT TUTKALLI AHŞAP KENAR BANTLARI
Mükemmel parmak geçme sistemi ile eklenmiş doğal ve yapay kaplamalar geniş rulolar haline gelir, arkasına hotmelt tutkalı sürülür, istediğiniz ölçülerde kesilir ve rulo halinde satışa sunulur.
TUTKALSIZ HAM AHŞAP KENAR BANTLARI
Mükemmel parmak geçme sistemi ile eklenmiş doğal ve yapay kaplamalar istediğiniz ölçülerde kesilir ve rulo halinde satışa sunulur. Tutkalsız ham ahşap kenar bantları telasız üretilir isteğe bağlı zımpara yapılabilir.
3. MELAMİN KENAR BANTLARI
Melamin kenar bandı: Melamin reçinesi emdirilmiş dekor kağıtları 10…650 mm arasında kesilerek rulolar haline getirilir. Tutkallı ve tutkalsız olarak piyasaya sunulmaktadır.
Perakende ve toptan tüm ihtiyaçlarınız için size en yakın şubemiz satış temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: