Gentaş compact laminates

Kompakt Laminat - Compact Laminate

Ekşioğlu orman ürünleri olarak, sektörümüzde marka olmuş imalatcıların Kompakt laminatlarını projeleriniz için temin edebildiğimiz gibi, projelerde kodları ile birlikte yazılmış ithal kompakt laminatları temin edip getirebilir ve ithalat işlemleri, navlun gibi sıkıntılardan sizleri kurtarabiliriz.
Emprenye edilmiş kraft kağıtlarının yüksek sıkcaklık ve basınç altında preslenmesi ile elde edilen Kompakt laminat ürünü, iç cephede dekorasyon amaçlı birçok tasarımda kullanılmakta, ürünün üstün özellikleri kullanım yerlerine göre farklılık göstermektedir. Yüksek dayanım özellliği ve neme olan dayanıklılığı sayesinde, banyo, mutfak, restorantlar, hastaneler , spor salonları, sağlık merkezleri gibi birçok projede kullanılmaktadır.
Piyasada Kompact mdf diye bilinen, yüksek yoğunluklu mdf den yapılmış paneller, birçok projede fiyat avantajı nedeniyle bu ürüne rakip olabilmekte, pazarlamacılarımız tarafından müşterilere iki ürünün farklılıkları, avantajları ve dezavantajları belirtilmektedir.
Piyasada en çok beğeni ve talep gören GENTAŞ kompakt laminatları ile ilgili dekor, ebat, kalınlık ve diğer teknik özellik bilgilerini aşağıdaki linkten inceleyip, satış temsilcilerimizden fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

GENTAŞ KOMPAKT LAMINAT ( Ürün linki için tıklayınız)

Ekonomik bir alternatif olarak belirttiğimiz KASTAMONU ENTEGRE üretimi COMPACT MDF ürünü teknik özellikleri ve dekor bilgisi için aşağıdaki linkten bilgi temin edebilirsiniz.

MELAMIN KAPLI COMPACT MDF PANEL ( Ürün linki için tıklayınız)

KEAS COMPACT MDF
KEAS COMPACT MDF 1
fibromax compact mr black
Projelerinizde kodları ile yazılmış FINSA, UNILIN, EGGER gibi dünya markası Compact panel ve Compact mdf paneller hakkında bilgi edinmek ve fiyat almak için size en yakın şubemizdeki satış temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: