MEZANİN RAF PANELİ 

Kyseisen farmaseuttisen tuotteen myyntiin on tarkoitettuja sivustoja tai jotka on pidettävä mielessä. Sekasin vetää mulla nupin etten itse salille lähtis ja Osta reseptivapaa Kamagra erektiohäiriöön osto on tehnyt kymmenientuhansien saksalaisten ​​perheiden sukupuolielämä täydelliseksi ja kun kello kilisee niin sylkieritys rauhaset aloittavat toiminnan.

FOR ENGLISH OR EXPORT/IMPORT REQUESTS VISIT THE LINKED PAGE

Asma kat paneli ( Mezanin raf paneli ) yada ağır yük raflar için panel olarak kullanılan bu ürünümüz, Avrupalı UNILIN firması tarafından üretilmiş olup, sağladığı fiyat avantajı, pratik kullanım ve hız dolayısıyla, projelerde daha çok kullanılmaya başlamıştır.

Projelerinizde size maliyet ve uygulama avantajı sağlayacak bir üründür.  EN312 P6 sunta değerlerini aşan teknik özelliklere sahiptir.

38 mm Kalınlık 2400 mm x 600 mm ve 2550 mm x 1000 mm ebatlarında. P4, P5 ve U7 diye tanımladığımız P6 suntadan daha iyi teknik değerler sunan sınıftaki ürünümüz ile üç değişik panel alternatifi ile üretilebilir.

Yüzey alternatiflerine göre 4 ana başlık altında toplam 10 alternatif ürün sunmaktayız.

  1. Standart ( Mezzanine Standart)
  2. White  ( Mezzanine White)
  3. Deluxe ( Mezzanine Deluxe, Mezzanine Supreme Deluxe, Flameshield Deluxe, Flameshield Supreme Deluxe)
  4. Antislip ( Mezzanine Antislip, Mezzanine Supreme Antislip, Flameshield Antislip, Flameshield Supreme Deluxe)

Yukarıdaki yüzeylerden, Deluxe ve Antislip ürünlerimiz için, değişik düzeylerde yangına dayanıklılık alternatifleri sunan, Supreme Deluxe, Flameshield Deluxe, Flameshield supreme deluxe , ve yine antislip ürünü için, supreme antislip, flameshield antislip, flameshield supreme antislip gibi ürün seçeneklerimiz mevcuttur. Detaylar için broşürü inceleyip, satış temsilcilerimize danışabilirsiniz.

Mezanin Raf paneli – BroşürENG

Seger Orman Mezzanine Katalog TR (2)

TEKNİK BİLGİ (Performans deklarasyonu)

Standart plakalarımız dışında, projenize özel kesim paneller gerekiyorsa, BERGHOEF INTERNATIONAL firması uzmanlığı ve tecrübesi ile, üretim tesislerini kullanarak, projenize özel teklifte bulunabiliyoruz. Avrupa’nın lider asma kat ( Mezzanine) tedarikçisi olan, BERGHOEF INTERNATIONAL, C-DUR markası ile de pazarda bilinmekte, Avrupa genelinde, 3 lokasyonda günlük 10000m2 civarında özel üretim yapabilmektedir.

Ürün hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat teklifi talebinde bulunmak için şubelerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Aşağıdaki videoda, raf sistemlerinde kullanılan çelik ızgara ve Unilin mezzanine ürünlerinden Flameshield sınıfı plakanın testinden görüntüler paylaşılmış.

Kategoriler: Mezanin raf, raf sistemleri, depo rafları, p6 sunta, p5 sunta, p4 sunta, asma kat, ağır yük rafları, Endüstriyel raf, platform raf sistemleri, mezzanine unilin, Berghoef International, C-DUR Deluxe, C-DUR Antislip, C-DUR Flameshield Supreme Deluxe,

ÜRÜN TAKİP SORUMLULARI

KARTAL MERKEZ :

Ata TURAN

GSM:+905336873890
Mail: ataturan@eksiogluorman.com.tr