Keas-Akrilik-Panel

Akrilik Paneller

Ekşioğlu orman ürünleri olarak, Kastamonu Entegre firmasının üretimi olan Akrilik ( Acrylic) panelleri satıyoruz. Akrilik panel ve Endüstriyel Akrilik panel olmak üzere iki ürünümüz var.
Akrilik panelde, dünyanın en iyi akrilik üreticisi olarak bilinen SENOSAN‘ın en üstün özellikli ürünü olan, çizilmeye karşı üst düzey dayanıklı AM 1800TopX modelini kaplıyorlar arka yüzeyde ise, ön yüz ile uyumlu dayanıklı astar kaplaması kullanılıyor.
Yüksek parlaklığa sahip Acrylic paneller, derin ayna efektiyle şık ve modern görünümünün yanı sıra çizilmeye karşı yüksek dayanımı, UV ışınlarına ve kimyasallara karşı etkin direnciyle de uzun yıllar yüzey kalitesi bozulmadan güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.
İdeal depolama sıcaklığı, oda sıcaklığıdır (23 °C). Uzun süre direkt güneş ışığı ve sıcağa maruz kalmamalıdır. Yüzeyi temizlerken solvent, tiner yada aşındırıcı temizlik maddeleri kullanmayınız. Düz zeminde, üzerinde ekstra yük olmadan, uygun yük taşıyıcılar kullanarak depolanmalıdır. Tozlu ve hava akış debisinin  yüksek olduğu ortamlarda uzun süre bekletilmemelidir.
ÜRÜN KATALOGLARI
ÇİZİLMEZ AKRİLİK PANEL ( Kataloğunu indirmek için linke tıklayınız)
ENDÜSTRİYEL AKRİLİK PANEL (Kataloğunu indirmek için linke tıklayınız)
Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi temin etmek ve fiyat bilgisi için, size en yakın şubemizdeki satış personeli ile irtibata geçebilirsiniz.
Bu ürünleri inceleyen müşterilerimiz MDFLAM sayfamızın alt başlığında yeralan GlossmaxGlossmaxProMattplus, Evogloss gibi diğer panel ürünlerimizi de incelemişler. Ürün isimlerine tıklayarak, sayfalara geçiş yapabilirsiniz.

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: