pine-wood-logs-timber

Çam Kereste

Çam kerestelerimiz, yerli ve ithal olarak müşterilerimizin talebine göre temin edilmektedir. İthal kereste olarak, ukrayna çamı, finlandiya çamı ve sibirya çamı hakkında bilgi edinmek için Şekerpınar /Gebze’deki satış yetkililerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
Çam kereste ile ilgili taleplerin büyük bir kısmı, inşaat firmalarına uygun diğer ürünlerimizin çok olmasıyla alakalı olmalı, inşaatlık kereste ile ilgili oluyor. 5/10 – 10/10 olarak talep edilen inşaatlık kereste ve tahtalar, inşaat firması müşterilerimiz ve çatı imalatçıları tarafından talep edilmektedir.
 Yerli kesim ve ithal olmak üzere, müşterilerimizin kalite ve rekabetçi fiyat isterlerine göre müşterilerimize teklif edilmektedir.
Bir diğer çok talep gören ürün NORDIC pine ya da piyasadaki adıyla finlandiya çamı, müşterilerimiz tarafından talep edilmekte, bu taleplere uygun stok tutulmaktadır.
İthal Ukrayna çamı, gerek inşaatlık kereste olarak ve gerekse doğramalık ve mobilyada iskelet için, müşteriler tarafından talep edilmektedir.
Rusya’nın Sibirya bölgesinin gelen çamlar, yine ağırlıklı olarak doğramalık, taban ve tavan uygulamalarında lambri ve diğer profillik uygulamalarda tercih edilmektedir.
Talebiniz, yukarıdaki çam kereste türlerinden hangisi olursa olsun, Şekerpınar / Gebze’deki Kereste fabrikamız personeli, hem ürünlerin stok yada temin edilme süreleri, hem de fiyatları hakkında size bilgi verecektir. Aşağıdaki linke tıklayarak, Şekerpınar Fabrikamız’daki diğer ağaç türleri ve size sunabileceği hizmetlerin anlatıldığı linki ziyaret edebilirsiniz.
ŞEKERPINAR / GEBZE KERESTE FABRİKAMIZ ( Sayfaya ulaşmak için linke tıklayınız)
Çam kereste ürününü arayan müşterilerimiz, websitemizde, en çok masifpanel sayfasını ziyaret etmişler. Sizde aşağıdaki linke tıklayarak, bu ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz.
MASİFPANEL ( Sayfayı ziyaret etmek için linke tıklayınız)
Bu ürünün sayfasını ziyaret eden müşterilerimizin, araştırdığı bir diğer kereste türü ise, LADİN kerestedir. Bu ağaç türü ve temini ile ilgili bilgiler için aşağıdaki linki tıklayarak, Ladin kereste hakkında bilgi temin edebilirsiniz.
LADİN KERESTE ( Sayfayı ziyaret etmek için linke tıklayınız)

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: