pfeifer_mpa_logo_pf20_web

Pfeifer H20 Ahşap Kiriş

Neden Pfeifer marka h20 ahşap kirişleri öneriyoruz. Kendini kanıtlamış, dünya da kabul görmüş bir marka olan Pfeifer firması, hem üretim kapasitesinin büyüklüğü, bu büyüklüğün verdiği hizmet kalitesi ve sevkiyat hızı ile müşterilerimize avantajlar sunmamızı sağlıyor. Büyük inşaat firmaları, uzun süredir kullandığı ve bildiği markayı, uygun fiyat ve stok bulunduran, güçlü tedarikçilerinden almayı tercih ediyorlar.

Plastik başlıklı, PFEİFER marka H20 Ahşap kirişler, stoklarımızda…

  • Boylar: 190, 245, 250, 265, 275, 290,300, 330, 360, 390, 450, 490, 590 cm
  • 11.90 m ye kadar özel ölçü üretim yapılabilir.
  • Gövde kalınlığı: 27 mm
  • Ağırlık: 4.5 kg/mtül
  • Ahşap nemi: Sevkiyat anında, 12 % +/- 4 %
  • Paketleme: 50 yada 100 adetlerinde.
  • MPA STUTGART SERTİFİKASI (İndirmek için linke tıklayınız)
MPA Stutgart sertifikası neden önemli? Bu sertifa fabrika dışında, bağımsız denetleme kuruluşları tarafından, imalatın ve ürünün bazı testlere tabii tutulduğunu gösteren bir belge. Bu şekilde ürün başka firmalar tarafından bağımsız olarak denetlenmekte, bu da ürünün kalitesinin uzun soluklu olarak belli bir kalitede olmasını sağlamaktadır. Bu ürüne rakip olarak temin ettiğiniz yada fiyatını karşılaştırdığınız başka markalarda benzer kalite belgelerinin olup olmadığını sorgulayınız.
Hızlı Sevkiyat
Hızlı Sevkiyat
%100 Masif kesit
%100 Masif kesit
Bu ürünü alan müşterilerimiz, çoğunlukla Filmli kontrplak ( Plywood) isimli ürün hakkında da arama yapıp, sorular soruyorlar. Distribütörü olduğumuz SYPLY marka rus malı huş kontra ( Rus plywood) piyasa da çok talep görmekte ve aranmaktadır. Bu ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için, yine bu sitede yer alan aşağıda linki verilmiş sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
SYPLY PLYWOOD ( ziyaret etmek için linke tıklayınız)
Plywood ürünü dışında, yine bu ürünle alakalı aramalardan biriside, inşaatlık keresteler. İnşaatlık kereste için, stok ve fiyat bilgisi almak için, aşağıdaki linkten Şekerpınar / Gebze’deki kereste fabrikamızdaki satış ekibiyle irtibata geçebilirsiniz.
ŞEKERPINAR / GEBZE KERESTE FABRİKAMIZ İLETİŞİM BİLGİLERİ ( Ziyaret etmek için linke tıklayınız)
Son olarak, yine H20 ürünü ile soran inşaat firmaları tarafından sıklıkla talep edilen bir diğer ürünümüz Osb çatı panelleri ile ilgilili bilgi almak isteyen müşterilerimiz, Distribütörü olduğumuz EGGER marka osb panelleri hakkında bilgi verilen, linki ziyaret edebilirler.
EGGER OSB LEVHA ( Ziyaret etmek için linke tıklayınız)

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: