Glossmax (Sayfayı ziyaret etmek için linke tıklayınız)

Glossmax – Parlak Paneller

Parlak Panel – Glossmax – High Gloss Levha, ileri ve eşsiz bir teknolojiyle, çeşitli endüstriyel proseslerden geçerek, melamin kaplı MDF veya yonga levhanın yüzeyine tutkal ve UV lak uygulanması sonucunda elde edilen, dekoratif parlak yüzeyli ahşap paneldir.
Melamin kaplı yüzeye mükemmel bir tutunum sağlayan sıcak kaplama (hot coating) işleminin kimyasal kürlenmesinden sonra uygulanan lak ile birlikte çizilme ve aşınma direnci diğer parlak yüzeylere göre daha sert bir yüzey elde edilir.
Ayrıca UV ışınlarıyla sertleşen üst tabaka güneş ışığı tarafından solmaya ve kimyasallara karşı da dayanımlıdır. Bu sayede mükemmel bir ayna parlaklığı elde edilir.
Bu teknoloji, yüzey kaplamada yeni yollar açan, masif ağacının doğal görüntüsünü ve dokusunu öne çıkaran, yüzey finiş uygulamasını oldukça kolaylaştıran bir çözüm sunmaktadır.
Aşınmaya, darbeye ve çizilmeye dayanıklı Glossmax Parlak Levha, ahşap doğallığını yansıtırken, farklı renk seçenekleriyle, mekanınızı ayna parlaklığı ile zenginleştirir. Mobilya üretiminde sıklık ve kalitenin simgesi olarak kullanılabilecek olan Glossmax Parlak Levha ürünleri, parlak görüntüsünü uzun süre koruyan teknolojisi ile sektörde yeni bir dönem başlatıyor.
ÖLÇÜ:
2100×2800 mm. ebatlarında üretilmektedir. Dekoratif panelin bir yüzü parlak olup, diğer yüzü ise ön yüzey ile aynı renkte dekor kağıdıyla kaplıdır.
KULLANIM:
Mutfak dolabı, banyo dolabı, yatak odası, ray dolap, genç odası, ofis mobilyaları, dekorasyon, tüm modüler ürünlerde kullanılmaktadır.
DESENLER:
D140 KUMTAŞI, D143 ANTRASİT, D159 KARAMEL GALAXY, D160 AYTAŞI ( PİGMENTLİ), D161 DAFNE, D163 MERCAN, D174 ULTRA BEYAZ ( PİGMENTLİ), D175 SÜPER BEYAZ ( PİGMENTLİ), D186 PİYANO SİYAH ( PİGMENTLİ), A379 BAMBU, F236 KOTON VİZON, F256 LOTUS, F258 COSMOS
F256 LOTUS GLOSSMAX
F258 COSMOS GLOSSMAX
* Pigmentli Ürünler için (ultra beyaz ,süper beyaz , piano siyah ,lake beyaz  ve aytaşı ) TS EN ISO 105-B02 standardına göre ışık altında solmaya/sararmaya/renk değişimine karşı dayanımlıdır. Standartın ilgili  maddeleri ürünün direkt olarak dik açı ile uzun süre güneş ışığına maruz kalması durumunu içermemektedir. 
Kastamonu entegre firmasının, Akrilik mutfak kapakları yapımında kullanılan, Akrilik paneller ve benzeri birçok Parlak panel ürünleri için, satış personelimizden bilgi alabilirsiniz..

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: