Ham Mdf

Yerli ham mdf stoklarımız ağırlıklı olarak KASTAMONU ENTEGRE ve YILDIZ ENTEGRE firmalarının mdf çeşitlerinden oluşmaktadır. (Standart mdf, Light mdf, Frezelik, Profillik ve Lakelik mdfler, Yangına dayanıklı mdf, Neme dayanıklı mdf, Zımparalı mdf, Zımparasız mdf, Membrane kapak üretimi için mdf, Düşük formaldehit içeren mdfler gibi değişik mdf türleri vardır.)
Ebatlar 2100×2800 ve 1830×3660 ağırlıklı olmakla birlikte, bazı kalınlıklarda, 2100×1700 / 2440×2800 / 2200×2800 / 2120×3660 gibi üretimlerde yapılabilmektedir.
Bazı ebat ve kalınlıklar fabrikalar tarafından standart olarak üretilebilirken, fabrikanın üretim hatlarına uygun ve hacmi karşılayan özel ürün ve ebatlarda üretim yapılabilmektedir.
Ekşioğlu orman ürünleri, geniş stok çeşitleriyle, birden fazla lokasyonda mdf ürününde müşterilerine hizmet vermektedir.
ITHAL HAM MDF
Yerli üreticilerimizin yanı sıra müşterilerimizin taleplerini karşılamak adına ÖZEL ÜRETİLMİŞ -SERTİFİKALI İTHAL MDF çeşitleri de stoklamaktayız. UNILIN, EGGER, FINSA firmalarından ithalatlar yaparak hizmet vermeye devam ediyoruz.
YANGINA DAYANIKLI MDF
Yangına dayanıklı mdf olarak, avrupalı üretici UNILIN firmasının FIBRALUX FR ürününü 6 mm den, 30 mm e kadar değişik kalınlıklarda stoklu çalışmaktayız. UNILIN firmasının, yangına dayanıklı mdf sınıfında birçok değişik özelliklere sahip farklı ürünleri de bulunmaktadır. Ürünler CARB2 ve EPA ( TSCA Title VI) gereklerini karşılamaktadır. Firma sitesinde FIBRALUX FR linkine tıklayarak, ürün hakkında teknik föy ve sertifikalara ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için, şubelerimizde ki satış danışmanları ile görüşebilirsiniz.
Stoklarımızda, bulunan FIBRALUX FR ürünü dışında, firmanın üretebildiği diğer yangına dayanıklı mdf türleri FIRE RETARDANT PANELS linkinden inceleyebilirsiniz.
Yerli fabrikalarımız KASTAMONU ENTEGRE ve YILDIZ ENTEGRE firmaları da, belirli kalınlık ve ebatları minimum sipariş adetlerini doldurmak kaydıyla üretip temin edebilmektedir.
Yangına dayanıklı mdf paneller ile ilgili olarak, Yerli ve İthal bütün ürün gruplarında, müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
NEME DAYANIKLI MDF
Neme dayanıklı mdf olarak hem ithal hemde yerli mdf panel temin edebilmekteyiz. Ithal ürün olarak, stoklarımızda Avrupalı üretici UNILIN tarafından üretilmiş FIBRALUX MR ( linkten ürün hakkında bilgi alabilirsiniz) değişik kalınlık ve ebatlarda müşterilerimiz için stok bulundurmaktayız. UNILIN firmasının değişik uygulamalar için neme dayanıklı birçok panel üretimi var. MOISTURE RESISTANT MDF PANEL linkine tıklayarak bu ürünler hakkında bilgi edinip, ayrıntıları şubelerimizdeki satış danışmanlarından temin edebilirsiniz.
Yerli fabrikalarımız KASTAMONU ENTEGRE ve YILDIZ ENTEGRE firmaları da, belirli kalınlık ve ebatları minimum sipariş adetlerini doldurmak kaydıyla üretip temin edebilmektedir.
Yangına dayanıklı mdf paneller ile ilgili olarak, Yerli ve İthal bütün ürün gruplarında, müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
FORMALDEHİT SINIFINA GÖRE MDF TÜRLERİ
Son yıllarda, standart E1 formaldehit sınıfı yanında, düşük formaldehitli ve NAF ( Formaldehit ilave edilmemiş) mdf panel ürünleri müşterilerimiz tarafından talep edilmeye başlanmıştır.
Düşük formaldehit sınıfında, Yerli ve yabancı tedarikçilerden tedarik edebildiğimiz CARB2 ve EPA ( TSCA Title VI) sertifikalı ürünler gibi ürünlerin yanında değişik uygulamalar için farklı ürünler temin edebiliyoruz.
NAF sınıfındaki ürünlerimiz için Avrupalı tedarikçimiz UNILIN firmasının NAF MDF PANELLER linkine tıklayarak ürünleri inceleyip satış danışmanlarımızdan bilgi temin edebilirsiniz.
Aynı şekilde yine DÜŞÜK FORMALDEHİT MDF PANELLER linkine tıklayarak ürünleri inceleyip satış danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.
Yukarıda bahsi geçen mdf türlerinin dışında, Renkli mdf çeşitleri, Astar boyalı mdfler, Wheelmark sertifikalı mdfler, gibi birçok mdf türünde yardımcı olabiliriz.
Bize danışmadan mdf alımı yapmayın..
TOPLU ALIMLARINIZDA TEMSİLCİLERİMİZDEN YÜZYÜZE FİYAT İSTEYİNİZ..

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: