iroko-deck

Iroko Deck

Bilimsel adı: Milicia Excelsa, Milicia Regia
Batı afrika’dan değişik ülkelerden ithal ettiğimiz iroko tomruk ve iroko tahta taslakları Şekerpınar Gebze’deki kereste fabrikamızdaki, bilgisayar kontrollü kereste kurutma fırınlarında, uygulamaların gerektirdiği kuruluğa getirinceye kadar kurutuyoruz.

IROKO TEKNİK DEĞERLER

Müşterilerimizin talep ettiği ahşap deck profil modellerine göre üretim yapıyoruz. Profil çekme işlemini alman malı WEINING marka profil çekme makinalarında yapıyoruz.
Fireyi en aza indirebilecek çeşitli iroko taslak stoklarımız ile, birçok profili çok hesaplı fiyatlara mal edip, projelerinizde size rekabetçi teklifler sunabiliriz.
Ahşap Deck alternatifleri
Ahşap Deck alternatifleri
Web sayfamızda görsellerini paylaştığımız yada tanıtımını yaptığımız dünya da kabul görmüş diğer deck ağaçlarının dışında sık sık maliyet avantajı sunan birçok başka değerli deck ağacını stoklarımızda görebilirsiniz.
Projelerinize teklif vermeden, fabrikamızdaki satış yetkilileri ile standart ölçü ve boyların dışında, taslak ölçülerini ve alternatif teklif olanaklarını konuşmayı unutmayın.

 

Kategori: iroko, iroko deck, ahşap deck, iroko decking, karo deck, iroko deck uygulama, iroko deck bakımı, iroko cephe kaplama, iroko deck fiyat,
Iroko Deck
Iroko Deck
iroko-kereste

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: