KERESTE FABRİKAMIZ

ŞEKERPINAR / GEBZE

750 M3 kurutma ve buharlama tesisimiz, tropik ve sertağaç kesimi için uygun olup, profil çekme (weining) makinalarımız ile istediğiniz nihai ahşap ürün konusunda yardımcı olabiliriz.

AFRİKA AĞAÇLARI – KERESTE ÇEŞİTLERİ

IROKO, SAPELLİ, SİPO, ACAJOU (KHAYA), DABEMA, AYOUS, WHITE FRAKE …

Fabrikamızda, özellikle afrika ağaçlarında ciddi stok bulundurmaktayız. Türkiye’de en çok aranan ve talep gören Iroko ağacının kalas ve özel taslaklar halinde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda getiriyoruz. Kurutma fırınlarımızda, bilgisayar kontrollü kurutulan ürünlerimiz, daha sonra müşterilerimiz talep ettiği değişik profillerde çekiliyor.

Iroko kereste dışında en çok talep edilen bir diğer iroko ürün, iroko ahşap deck ürünüdür. Yalı baskı ve cephe kaplamalarında da iroko ürünü talep görmektedir.

Sapelli kereste, Sipo kereste ve Acajou kereste, genellikle doğrama üretimi yapan yada tekne imalatı yapan müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Ayous ve White frake ( Limba) gibi ürünler projelerde ve mobilya imalatında özellikle aranan ve talep gören özel ürünlerdir.

Dabema yada Dahoma diye aranan ağaç, sert bir egzotik ağaç olmasının yanında, uygun fiyatı ile talep görmektedir.

SERTAĞAÇLAR KERESTELER

KAYIN, MEŞE, CEVİZ, TEAK …

Burma ( Mynmar) teak kerestelerimiz, genellikle tekne imalatcıları tarafından talep görmektedir.

YUMUŞAK İĞNEYAPRAKLI AĞAÇLAR – KERESTE

ÇAM, LADİN, GÖKNAR, LAREKS … ( AVRUPA, SİBİRYA, YERLİ)

DİĞER ORMAN ÜRÜNLERİ

KAPI SERENİ, MASİFPANEL, EMPRENYELİ KERESTE, LAMBRİ, RABITA, AHŞAP DECK, YALI BASKI, KONTRPLAK ÇEŞİTLERİ, PLYWOOD, OSB LEVHA, MDF, MDFLAM, SUNTALAM, HAM SUNTA..

TOPTAN VE PERAKENDE KERESTE FİYATLARI İÇİN FABRİKAMIZ SATIŞ SORUMLULARINDAN YÜZ YÜZE FİYAT İSTEMEYİ UNUTMAYIN..

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Adres: Cumhuriyet mahallesi özgürlük sokak No:18-19 Şekerpınar Gebze ( Google haritalarda adresi görüntelemek için linke tıklayın)

TEL:+902626588120

FAKS: 0 262 658 81 23

EKŞİOĞLU ORMAN ŞEKERPINAR GEBZE

EKŞİOĞLU ORMAN KERESTE FABRİKASI

 

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar/Gebze Kereste fabrikamız:

Özgür VICIL

GSM:+905333063855
Mail: ozgurvicil@eksiogluorman.com.tr

Nihat KALKAN

GSM:+905336873894
Mail: nihatkalkan@eksiogluorman.com.tr

Şaban KALKAN

GSM:+905333063871
Mail: sabankalkan@eksiogluorman.com.tr

Yusuf YAZICI

GSM:+905335815634
Mail: yusufyazici@eksiogluorman.com.tr

ÖNEMLİ NOT: Web sayfamızı cep telefonunuzdan ziyaret ediyorsanız, satış temsilcilerimize ait cep numaralarının üzerine tıkladığınızda, telefonunuz otomatik olarak numarayı arayacaktır.

En ce qui concerne de prendre soin de votre santé ou de passer un ECG et de s’assurer que la pression artérielle est normale. Son effet dure généralement environ 5 heures, inconfortable de laisser les autres savoir ce que vous obtenez. Il n’existe aucune autorité de marketing commune fiable pour produire Lire la suite sur ou mais cincinnati louisville.