Kontrplak-300x200

Tırtıklı Kontrplak
( Wiremesh Plywood)

Distribütörü olduğumuz Syvtyvkar Plywood Mill fabrikasının SYPLY markalı, kalitesi Amerika ve Avrupa pazarında bilinen kontrplak çeşitlerimizden Tırtıklı kontrplak yada Wiremesh Plywood ( Antislip plywood) olarak bilinen %100 huş ağacından yapılmış, değişik kalınlıklarda stoklarımızda bulundurduğumuz ürünümüzdür.
Genellikle Tır dorsesi imalatı yapan, ticari araç içi yapan firmalar ve Asma kat, Çelik kontstrüksiyon raf sistemleri yapan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Konteyner zeminlerinde yada kaydırmazlık gerektiren diğer zemin uygulamalarında kullanılmaktadır. Çocuk oyun alanları ve parkları başka bir kullanım alanıdır.
Syply-Antislip-plywood
Antislip yüzeyimiz dışında piyasada yine çok aranan HEXA yüzey yada PARA yüzey diye talep edilen bir başka yüzey türü kontramız yine çok beğeni kazanmakta, düzenli olarak stoklarımızda yerini almaktadır.
Bu yüzey dışında müşterilerimiz taleplerine göre değişik sektörlerde talep gören, TRANSPORT, CARAT ( havacılık)  ve DIAMOND yüzeylerimizi daha yakında görmek için numune talep edebilir. Yada aşağıdaki linkten broşürü indirebilirsiniz.
Syply-texture-expansion

PROJE TAKİP SORUMLULARI

Şekerpınar Mağaza :

Sancaktepe şube:

Kartal Şube: